Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Zametací stroj Ghibli & Wirbel HS M 80

Zametací stroj HS M 80 je malý ručný zametací stroj ideálny na čistenie plôch do 1000 m² so šírkou čistenia 800 mm. Dokonalý zametací výkon zaisťujú dve bočné kefy, ktoré sú navyše výškovo nastaviteľné aby sa lepšie prispôsobili akémukoľvek typu povrchu, ktoré zametajú odpad z rohov a hrán pred dvoma hlavnými valcovými hlavnými kefami.

Inovatívny systém DUAL SWEEPING MODE (DSM) zaručuje úplné naplnenie zberača nečistôt. Spoločným pohybom dvoch valcových kief, ktoré sa otáčajú v opačnom smere, dochádza k prevráteniu a transportu odpadu do zberača nečistôt, čím sa zabezpečí efektívnejšie plnenie.

HS M 80 má vyššiu produktivitu ako klasické zametacie systémy a je schopný zbierať nielen drobný odpad, ako je papier, kovové hobliny a lístie, ale aj iný objemnejší odpad, ako sú plechovky od nápojov a plastové poháre...

Veľké kolesá namontované na zadnej strane stroja zaručujú vynikajúcu manévrovateľnosť počas čistiacich operácií a umožňujú HS M 80 ľachký prechod aj po po schodoch.

HS M 80 je ideálnou voľbou na čistenie príjazdových ciest, záhrad, športovísk a spoločných priestorov bytového domu. Po ukončení používania možno HS M 80 vďaka svojim kompaktným rozmerom jednoducho kdekoľvek uložiť.

Vyrobca: G&W
Pôvodná cena: s DPH744 € Cena: 480.00 €bez DPH Cena: 576 €s DPH
Pohon: Mechanický
Prevádzková šírka s dvomi bočnými kefami: 800 mm
Produktivita teor-prakt: 2800 - 1680 m²/h
Objem zásobníka na nečistoty: 40 l
Hmotnosť: 14 kg
Rozmery: 800x660x330 mm
Cena: bez DPH