Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Ponúkame profesionálnu čistiacu techniku za najlepšie ceny

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a servis profesionálnej čistiacej techniky v najlepších cenách na trhu. Široká škála strojov, techniky a doplnkového sortimentu, ktorú Vám ponúkame, je dostatočne veľká, aby sa vedela prispôsobiť konkrétnym požiadavkám zákazníkov. Z každého odvetvia sa snažíme ponúknuť to najlepšie a za najlepšiu cenu. 

Sme predajňa s veľkou škálou produktov priamo na predajni a tovarom ihneď k odberu. V našej prezentácii nájdete ucelený sortiment kvalitnej čistiacej techniky a čistiacich strojov, ktoré pre vás dodávame priamo z výrobných závodov špičkových firiem pre profesionálnych užívateľov rovnako ako aj pre menej náročné prevádzky a nasadenie.

Naša ponuka zahŕňa vysokoprofesionálne čistiace stroje a technológie pre ľahký a ťažký priemysel a je doplnená aj o jednoduché produkty určené pre domácnosť a ľahké použitie, u nás si teda vždy vyberiete len to správne.

Prečo my?

  • mnohoročné skúsenosti z praxe
  • vynikajúca cenová a predajná stratégia
  • odborné poradenstvo pri výbere stroja
  • komplexná ponuka kvalitných produktov ihneď k odberu
  • rýchla dostupnosť náhradných dielov
  • certifikované produkty a patentované systémy
  • rýchly a kvalitný servis a opravy
  • odborne zaškolené servisné oddelenie
  • stabilná sieť distribútorov v regiónoch

V našej ponuke nájdete výrobky od renomovaných firiem Bohman, NilfiskG&W, Wirbel a Weber. Dokážeme ale zabezpečiť aj sortiment a náhradné diely na veľké množstvo ďalších značiek, náš záber je naozaj mimoriadne veľký :-)

Nilfisk-ALTO je značka koncernu Nilfisk-Advance. Nilfisk-Advance vyrába upratovaciu techniku vyše 100 rokov a je jedným z vedúcich svetových výrobcov profesionálnej upratovacej techniky.

Sídlo je v Dánsku a má pobočky vo všetkých hlavných Európskych krajinách, Severnej Amerike a Ázii. Výrobné závody spoločnosti sa nachádzajú v Maďarsku, Číne, Taliansku, USA, Singapure, Dánsku a v Nemecku.

Zaoberá sa výrobou profesionálnej čistiacej tehniky ako sú vysokotlakové čističe, vysávače a stroje na čistenie podláh pre poľnohospodárske, automobilové a priemyselné spoločnosti, upratovacie spoločnosti a súkromných zákazníkov.

V Nilfisk-ALTO sa sústredia na inovácie a rast. Spoločnosť verí na vytváranie a udržovanie dlhotrvajúcich vzťahov s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami.

Vysoká úroveň servisovateľnosti znižuje náklady na údržbu a tým celkové náklady na čistenie. Ak potrebujete výrobok z komerčnej rady, alebo z viacej priemyselnej rady, určite nájdete dokonalý produkt v zmysle čistiaceho výkonu, ergonómie a znížených nákladov na čistenie v ponuke Nilfisk-ALTO.

Wirbel je značka produktov čistiacej techniky vysokej kvality, dlhodobo pôsobiaca na trhu s čistiacov technikou. Je dobre známa a rešpektovaná profesionálnymi užívateľmi hlavne v divízii jednokotúčových strojov

Firma Weber pôsobí na trhu s čistiacou technikou takmer 120 rokov. Zamestnáva približne 130 zamestnancov a svoje produkty predáva vo viac ako 30 krajinách po celom svete.

Ponúkame aj veľké množstvo rôzneho príslušenstva, ako aj spotrebného materiálu k umývacím strojom všetkých možných značiek.

V ponuke máme aj upratovacie vozíky a kompaktné čistiace stroje za bezkonkurenčné ceny.

Pokiaľ nájdete niekde nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať, cenu Vám upravíme!

Banner 970 x 210 Novaclean