Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Upratovací komplet - tyč, držiak mopu 40 cm Magic Vario + mop bavlnený

Upratovací PROFI komplet set systém Magic Vario Click 40 cm pozostáva z kompletného mopu na umývanie podlahy, ktorý pozostáva z týchto častí:

1. Držiak mopu Magic Vario Click PROFI Quality 40 cm

Názov Flipper označuje spôsob fixácie mopu, tzv. bezdotykové umývanie – držiaky mopov systému Flipper majú ušká s aretačnými záražkami, pomocou ktorých sa mop pevne zafixuje. Žmýkanie a následná obsluha mopu je vykonávaná za pomoci použitia nôh. Vďaka tomuto profesionálnemu systému je práca s ním mimoriadne efektívna a jednoduchá, nakoľko ruky obsluhy neprichádzajú do kontaktu s mopom a zostávajú čisté a suché.

2. Mop Bavlna PROFI – bavlnený mop 40 cm

Mop Flipper Bavlna PROFI je vysokokvalitný bavlnený mop s dĺžkou 40 cm. Ušká majú dierky, pre čo najlepšie uchytenie mopu v držiaku. Bavlnené mopy sa používajú na všetky umývateľné podlahy, ako sú napr. prírodný a umelý kameň (dlažba), linoleum, guma atď.

3. Násada TELESKOP tyč ALU 140 cm na držiak mopu

Profesionálna násada, tyč ALU 140 cm na držiak mopu je vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny s dĺžkou 140 cm, ktorá slúži ako násada na mop. Tyč ALU vyniká svojou pevnosťou a odolnosťou, vďaka čomu sa neláme, nekriví ani nehrdzavie. Držiak mopu sa jednoducho nasadí na tyč ALU a zabezpečí sa poistkou proti vypadnutiu

Pôvodná cena: s DPH48.96 € Cena: 27.50 €bez DPH Cena: 33 €s DPH
Cena: bez DPH