Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Santoemma EVELINE 2021

Eveline je patentovaný systém Santoemma pre kompletné čistenie a dezinfekciu priestorov v rozlohe 100-200 metrov štvorcových. Je vhodný na použitie v priestoroch, ako sú napríklad toalety, pracovné priestory, kancelárie, chodby, sklady, šatne, kuchyne, kaviarne a reštaurácie. Eveline umožňuje dokonale čistiť a dezinfikovať zvislé povrchy, sanitárne zariadenia a tiež aj tvrdú podlahu.

Postup čistenia a dezinfekcie so systémom Eveline:

 • Striekanie čistiaceho roztoku na všetky povrchy (steny, sanitárne zariadenia, tvrdá podlaha)
 • Pôsobenie čistiaceho roztoku proti špine a baktériám (stačí 30 sekúnd)
 • Opláchnutie čistou vodou na odstránenie nečistôt a baktérií z vertikálnych povrchov
 • Vysávanie zvyškovej kvapaliny z podláh 

Striekacia pištoľ umožňuje striekať koncentrovaný čistiaci roztok a opláchnuť zvislé povrchy, steny a sanitárne zariadenia.

Špeciálna násada, ktorá je súčasťou balenia, umožňuje čistenie tvrdej podlahy pomocou systému na striekanie a odsávanie. Špeciálna štetina umiestnená na násade umožňuje efektívne čistenie veľmi špinavých tvrdých podláh. Nečistoty oddelené od podlahy sú vďaka silnému podtlaku úplne odstránené a zhromaždia sa v zbernej nádrži.

Pri čistení tvrdých podláh je možné súčasne striekať čistiaci roztok a odsávať nečistoty. Tvrdé podlahy sú v priebehu niekoľkých sekúnd a bez námahy dokonale čisté a suché.

Eveline je optimálnym riešením pre čistenie o priestoroch, ako sú reštaurácie, rekreačné farmy, rýchle občerstvenie, krčmy, diskotéky, čerpacie stanice, kancelárie, továrne, súkromné spoločnosti, obchody, obchodné centrá, kiná , divadlá, nemocnice, opatrovateľské domy, škôlky, školy, univerzity, trajekty, výletné lode, letiská, fitnes centrá, bazény, sauny, kúpele, hotely, cukrárne, pekárne alebo supermarkety.

Výhody systému Eveline:

 • Kompletné čistenie a dezinfekcia. Rozprašovaný čistiaci roztok pôsobí na všetky povrchy a zaisťuje dôkladné čistenie a dezinfekciu. Umožňuje čistiť aj miesta, ktoré nie sú ľahko dostupné ručnými nástrojmi. Laboratórne testy potvrdzujú, že Eveline ničí až 99,9% baktérií.
 • Najvyššia hygienická bezpečnosť pre obsluhu, ktorá neprichádza do styku s predmetmi a povrchmi, ktoré sa majú čistiť.
 • Znížená námaha pre používateľa. Ručné práce sú obmedzené na minimum, pretože nečistoty sa odstraňujú chemickým pôsobením roztoku a následným preplachovaním a vysávaním.
 • Jednoduché použitie. Používanie stroja je veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadne zaškolenie obsluhy.
 • Šetrenie času. Akékoľvek miesto sa dá úplne vyčistiť, dezinfikovať a vysušiť za menej ako jednu tretinu času potrebného pomocou ručného náradia.
 • Úspora čistiacich prostriedkov. Čistiace prostriedky sa používa bez plytvania, pretože ich stroj automaticky dávkuje v optimálnom množstve.
 • Znížená spotreba elektrickej energie. Stroj má pri prevádzke iba minimálnu spotrebu elektrickej energie a preto sa môže používať kdekoľvek.

Pôvodná cena: s DPH1200 € Cena: 0.00 €bez DPH Cena: 0 €s DPH
Výkon: 1000 W
Podtlak: 2200 mm H2O
Prietok vzduchu: 50 l/s
Napájanie: 230 V
Čerpadlo: 2 x 70 W
Prietok vody: 2,5 l/min
Nádrž na čistú vodu: 14 l
Nádrž na špinavú vodu: 14 l
Dĺžka hadice: 3 m
Dĺžka el. kábla: 10 m
Hmotnosť: 23 kg
Rozmery: 30 x 74 x 88 cm
Cena: bez DPH