Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

Čistiaci stroj na schody Bohman SB 5
Čistiaci stroj na schody Bohman SB 5

Vďaka kompaktným rozmerom (16-20 x 36 x 33 cm) je možné zo siete poháňaný podlah...

1030.8 €798 €
IPC SG-55 - parný čistič s odsávaním
IPC SG-55 - parný čistič s odsávaním

IPC SG-55 - parný čistič s odsávaním (8 bar) je upratovací parný čistič s odsáva...

12360 €8400 €
Bohman B 4 - kompletná výbava
Bohman B 4 - kompletná výbava

Podlahový umývací automat Bohman B 4 s kráčajúcou obsluhou, ktorý vďaka svojej v...

3958.8 €3478.8 €

IPC Gansow CT 160 BT 75 R SWEEP - umývací aj zametací stroj

Výkonný a elegantný umývací automat IPC Gansow CT 160 BT 75 R SWEEP s odolnou konštrukciou pre umývanie marketov, logistických centier, priemyselných objektov s ľahkou výrobou,... 
Automatické vypínanie kief pri zastavení, rýchlosť umývanie až 6,5 km / h, pohon predných kolies, kolesá Anti-Skid, stúpavosť 18 %, bezpečnostný sedadlový vypínač, dobrý výhľad vpred, alarm pri cúvaní, ovládanie s režimom automat / manuál, kontrolné a prevádzkové LCD display.

Nádrže čistej aj špinavej vody z vysoko odolného polyetylénu. Parabolická sacia lišta sa 4x otočiteľná zadnou stieracie gumou. Silný motory pre každý kefu s integrovanou prevodovkou znižuje nutnosť kontroly a údržby. Trojstupňový tangenciálny sací motor pre excelentné odsatie čistiaceho roztoku zo všetkých druhov podláh.  Jednoduchý ovládací panel s prehľadnými LCD displejom informujúcim obsluhu o prítlaku a počte prevádzkových hodín a prípadných chybách.

Stroj je schopný zamiesť väčšie časti nečistôt do nádoby, ktorá je umiestnená hneď za kefou. Menšie nečistoty a zvyšok roztoku vody s roztokom odsaje zadná sacia lišta. Vďaka mokrému čisteniu pri zametaní nieje nutné použitia ťiadneho žiadneho filtra ako u zametacích strojov. Ľahká a časovo nenáročná pravidelná údržba.

Základné nastavenie stroja pre rýchlu obsluhu bez zbytočných chýb obsluhy je nastavené v režime automat a aktivuje sa šliapnutím na "plynový" pedál. Spúšťanie kefovej hlavy a sacej lišty pomocou servomotora. Kefová hlava s nastaveným dorazom, tj. S plynulými troma polohami nastavenia prítlaku.

Pohon stroja pomocou bezúdržbového motora na prednom otočnom kolese, ktorý pri vypnutí stroja funguje ako dynamická brzda. Pri cúvaní je sacia lišta automaticky zdvihnutá. Pojazd vpred i vzad. Nastaviteľný prítlak kefy, rýchlosť pojazdu (0-6,5 km / h), množstvo čistiaceho roztoku na kefy a pozície sacej lišty.

Vyrobca: IPC
Pôvodná cena: s DPH23760 € Cena: Na vyžiadanie
Napájanie: 36 V
Čistiaci záber: 750 mm
Šírka sacej lišty: 1010 mm
Plošný výkon: 4500 m2/hod.
Autonómia stroja: 250 min
Stúpanie: 18 %
Nádrž na čistú vodu: 145 l
Nádrž na špinavú vodu: 170 l
Počet kief: 2 x valcové umývacie, 2 x zametacie diskové
Hmotnosť: 300 kg
Rozmery: 1720x1010x1360 mm
Cena: bez DPH