Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Elektrická kolobežka Bohman Go Silver

Premýšľate, ako si uľahčiť či spríjemniť každodenný pohyb po meste? Stavte na elektrickú kolobežku Bohman Go Silver a určite budete spokojní. Na tomto sympatickom vozidle s nadčasovým dizajnom totiž môžete jazdiť do práce, do školy aj napríklad na nákupy. Vždy sa pritom vyhnete dopravným zápcham aj preplneným vozom MHD, a napriek tomu budete všade skôr než pešo. Váš pohyb navyše bude šetrný k životnému prostrediu – ide o ekologickú kolobežku, ktorá funguje na elektromotor a dobíjaciu batériu. Kolobežka unesie až 100 kg a na jedno nabitie vás dovezie až do vzdialenosti 25 km. Samozrejmosťou je pritom aj funkcia rekuperácie, ktorá prevádza prebytočnú kinetickú energiu pri brzdení späť do batérie.

Kľúčové vlastnosti:

 • Dojazd až 25 km a funkcia rekuperácie
 • 350 W motor a maximálna rýchlosť 25 km/h
 • Možnosť jednoduchej výmeny batérií
 • Spoľahlivý brzdný systém a výkonné LED svetlá pre bezpečnú jazdu
 • Prehľadný displej so všetkými podstatnými informáciami
 • Praktická skladacia konštrukciaň
 • Na tejto elektrokolobežke ste všade skôr než pešo, pohodlnejšie než mestskou dopravou a ekologickejšie než autom.

   

  Bohman Go

   

  Užite si jazdu

  Jazdu na elektrickej kolobežke Bohman Go Red si vychutnáte so všetkou parádou. Postarajú sa o to veľké 8,5-palcové gumové bezdušové kolesá v spolupráci s výkonným 350 W motorom. Vďaka týmto komponentom vozidlo dosahuje rýchlosť až 25 km/h, pričom si hravo poradí aj s jazdou do kopcov.

   

   

  Bohman Go

   

   

  Batéria, ktorú možno vymeniť

  Výraznú výhodu tohto ekologického dopravného prostriedku predstavuje aj jeho batéria. Ide totiž o 36 V akumulátor s vysokou kapacitou 6400 mAh, ktorý sa dá jednoducho vymeniť. Keď teda vašej kolobežke na cestách dôjde energia, jednoducho vymeníte batériu a jazda môže okamžite pokračovať.

   

   

  Bohman Go

   

   

  Displej so všetkým, čo treba

  Vďaka integrovanému LED displeju máte pri jazde na elektrokolobežke Bohman Go Red neustále na očiach všetky podstatné informácie. Na podsvietenom ukazovateli, ktorý sa nachádza medzi riadidlami, máte ako na dlani stav batérie, svoju aktuálnu rýchlosť aj zvolený jazdný režim.

   

   

  Bohman Go

   

   

  Bezpečná cesta

  Aby bola jazda na tejto elektrokolobežke úplne bezpečná, disponuje Bohman Go Red celým radom bezpečnostných prvkov. Medzi nimi nechýba trojitý brzdný systém s kotúčovou a nožnou brzdou ani výkonné LED svetlá (vzadu aj vpredu) pre bezproblémovú viditeľnosť v horších svetelných podmienkach.

   

   

  Bohman Go

   

   

  Dá sa ľahko zložiť

  Došli ste na elektrickej kolobežke na zastávku MHD a teraz potrebujete nastúpiť do autobusu? Alebo idete autom na dovolenku a chcete si svoju elektrokolobežku pribaliť do kufra? Žiadny problém. Bohman Go Red disponuje praktickou skladacou konštrukciou, takže sa dá jednoducho uviesť do skladnejšie podoby.

Vyrobca: BOHMAN
Pôvodná cena: s DPH456 € Cena: 295.00 €bez DPH Cena: 354 €s DPH
Výkon: 350 W
Doba nabíjania: 4 hod.
Materiál kolies: guma, dušové pneu
Veľkosť kolies: 8.5 "
Dojazd: 25 km
Maximálna rýchlosť: 25 km
Materiál rámu: letecký hliník
Tempomat: áno
Svetlo: áno
Nosnosť: 120 kg
Brzda: kotúčová elektronická, nášľapná
Hmotnosť: 13,5 kg
Výška osoby od: 150 cm
Možnosť použiť ako odrážadlo: áno
Stojan: áno
Skladacia: áno
Cena: bez DPH