Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

CARP POLI 5 L - Šampón na koberce

Intenzívny a veľmi šetrný prípravok pre čistenie kobercov a látkových poťahov, ktorý dané povrchy čistí bez poškodenia vlákien. Možno ho použiť ako pri strojovom, tak pri ručnom čistení. Chodením sa poškodzujú vlákna syntetických kobercov a podlahových kobercov a tým sa rýchlejšie znečisťujú.

CARP POLI obsahuje regulátory penivosti, obmedzuje opätovné ušpineniu kobercov, vhodný pre väčšinu prírodných i syntetických vlákien, oživí farbu koberca i čalúnenie.

Návod:
Koberec alebo čalúnenie najprv dôkladne povysávajte.
Nádrž extraktora na umývací roztok naplňte teplou vodou - AK TO VÝROBCA STROJA DOVOĽUJE!, (možno použiť aj studenú vodu, ale teplá voda zvyšuje účinnosť prípravku). Na 10 litrov vody pridajte 200 - 300 ml prípravku (2 - 3% roztok).

Osobitné upozornenia: Pri kobercoch s neznámymi vlastnosti otestujte na skrytom mieste či sú čistiteľné a stálofarebné. U vlnených vlákien nepoužívajte vodu teplejšiu ako 40 ° C. Ak tvorí sa v nádrži na špinavú vodu pena, pridajte do nej odpeňovač, aby ste zamedzili poškodeniu sacieho motora. Nôžky nábytku podložte plastovou fóliou (zamedzí prípadným fľakom od hrdze a pod.).

Cena: 25.00 €bez DPH Cena: 30 €s DPH
Cena: bez DPH