Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

SANIPRO 20.12 A P – sanitačný dezinfekčný prístroj

SANIPRO 20.12 A P je je ľahký a ľahko prenosný profesionálny dezinfekčný prístroj. Je ideálnym strojom pre dezinfekciu vnútorného prostredia, ako sú pracovné dielne, školské priestory, kancelárie, jedálne, reštaurácie a kaviarne, sociálne zariadenie, fitness a wellness. Vhodný ďalej pre celkovú plošnú rovnomernú dezinfekciu povrchov a vnútorného vybavenia budov (výťahy, zábradlia, kľučky, dvere, vypínače a pod).

Čerpadlo švajčiarskej spoločnosti Gotec (prevádzkový tlak 20 barov), dodávané ako štandard, umožňuje obsluhe vďaka jeho odolným spracovaním a tesnením pracovať nepretržite a používať širokú škálu chemikálií.

Jeho prietok v kombinácii s vysokou kapacitou nádrže na roztok (12 l) je schopný zaručiť dobu prevádzky dve hodiny. Nástrekový nadstavec je dlhý 50 cm, aby umožnil dosiahnutie tiež problematicky prístupných miest a je vybavený vysoko odolnou keramickou kužeľovou tryskou (šedou).

Ďalšie dodávané trysky (zelená a oranžová), ktoré možno rýchlo a ľahko zameniť jednoduchým priskrutkovaním trysky priamo na dávkovacej pištoli. Umožňujú zmeniť veľkosť mlhovinových kvapiek a zmeniť charakter práce. Vďaka tomu je SaniPro mimoriadne univerzálnym nástrojom.

Špirálová flexibilná hadica môže dosiahnuť dĺžku 7,5m a spolu s elektrickým káblom s dĺžkou 15m určuje akčný rádius stroja. SaniPro 20.12 A P je kompaktný a pohodlný transport, s podvozkom vybaveným madlom a praktickým košom na predmety a špeciálnym krytom pre nástrekový nástavec.

Vyrobca: G&W
Pôvodná cena: s DPH954 € Cena: 740.00 €bez DPH Cena: 888 €s DPH
Napájanie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz
Výkon: 25 W
Max. tlak: 20 bar
Kapacita nádrže na roztok: 12 l
Hladina zvuku: 58 db (A)
Maximálna dĺžka roztiahnuteľnej špirálovej hadice: 7,5 m
Hmotnosť: 9,3 kg (bez príslušenstva)
Rozmery: 760x390x900 mm
Cena: bez DPH