Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Sada na profesionálne čistenie kobercov - tepovač Bohman POWER K 15 + rotačná kefa NS270BRUSH

Vysokoprofesionálna sada na komplexné tepovanie kobercov. Jedná sa o kombo profesionálneho tepovača Bohman POWER K15 a elektricky poháňanej rotačnej hubice s kefou a odsávaním NS270BRUSH.

Špičkové stroje podávajúce špičkové výkony za absolútne bezkonkurenčnú cenu na trhu !!!

Bohman POWER K15 je stroj špeciálne vyrobený na čistenie menších plôch kobercov a tvrdých podláh. Aj cez malé rozmery sa Sabrina NEW SILENT hodí pre profesionálne využitie a je vhodná aj pre náročné práce, napríklad v požičovniach čistiacej techniky alebo v upratovacích firmách.

Systém s vysokým sacím výkonom high-waterlift umožňuje odstrániť maximálne množstvo nečistôt z koberca a znižuje dobu jeho schnutia.
Vybavená voliteľnou rotačnou kefou NS270BRUSH podáva Sabrina excelentný výsledok čistenia.

Sabrina je dodávaná s hadicou a hubicou na čistenie kobercov a tvrdých podláh. Hubica na čistenie sedacích súprav a čalúnenia v automobiloch je vo voliteľnom príslušenstve, rovnako ako aj ďalšie nádstavce

NS270BRUSH je špeciálny nástavec, s valcovou, rotačnou kefou. Je určený pre čistenie kobercov v kombinácii s extraktorom. Mechanické kefovanie umožňuje efektívne odstrániť špinu z vlákien koberca a to zaisťuje pomalé opätovné zašpinenie po vyčistení. Dokonca aj veľmi špinavý koberec je v čistenom pruhu kompletne čistý. Na vyčistenie koberca nie je nevyhnutné používať veľa vody a preto je doba schnutia veľmi krátka: koberec môže byť suchý už počas jednej hodiny.

Pôvodná cena: s DPH2312.4 € Cena: 1550.00 €bez DPH Cena: 1860 €s DPH
Cena: bez DPH