Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Kategórie/Dezinfekčné a Ochranné pomôcky COVID -19/Ryobi RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE+

Ryobi RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE+

Ryobi RY18FGA-0 je profesionálna dezinfekčná pištoľ pre efektívnu a jednotnú distribúciu dezinfekčného roztoku na povrchy v absolútne BEZKONKURENČNEJ cene, v špičkovom prevedení a kvalite.

Dezinfikačná pištoľ Ryobi RY18FGA-0 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú profesionálny produkt na rozstrekovanie dezinfekčných roztokov na malé časti povrchov bez potreby 360-stupňového sanitačného pokrytia.

Odporúča sa na krátke čistiace úlohy na malých, hlavne rovných priestoroch v reštauráciách, malých hoteloch, wellness centrách, lekárskych ordináciách.

Okrem rozstrekovania dezinfekčných roztokov sa dá Ryobi RY18FGA-0 použiť aj na postrek dezodorantov, hnojív a pesticídov.

Ryobi RY18FGA-0 pištoľ je ľahká a veľmi pohodlná. Je napájaná lítiovou batériou, ktorá vám umožňuje vykonávať dezinfekciu niekoľko hodín bez obmedzení a kdekoľvek, bez toho, aby ste boli viazaní káblom. Roztok sa rozprašuje na veľmi malé a ľahké kvapky, ktoré sa dostanú do každého bodu ošetrovanej oblasti a efektívne sa usadzujú.

Prečo potrebujete Ryobi RY18FGA-0?
Vírusy a baktérie sa veľmi rýchlo šíria a usadzujú v úzkych rohoch a skrytých miestach. Účinná ručná dezinfekcia trvá veľmi dlho a vyžaduje si neprimerané náklady. Okrem toho existuje veľa oblastí, ktoré je veľmi ťažké správne dezinfikovať, ako napríklad počítačové klávesnice a telefóny v kanceláriách alebo pokladne v supermarketoch, alebo obchodoch.

Hlavné vlastnosti:
Vhodné pre každodenné použitie
Vysoká kvalita dezinfekcie
Krátky čas potrebný na dezinfekciu
Autonómia vďaka Li-Ion batérií
Pohodlné použitie
Bezpečnosť
Vysoká produktivita

Mlhovač je dodávaný bez batérie a nabíjača. Odporúčame pre tento mlhovač 5.0 Ah Batéria + nabíjačka - 310 € s dph

Pôvodná cena: s DPH224.4 € Cena: 124.00 €bez DPH Cena: 148.8 €s DPH
Cena: bez DPH