Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Profesionálny tepovač G&W Power EXTRA 31 CEME

Najvyšší stroj profesionálnej rady extraktorov G&W Power EXTRA 31 CEME je kombináciou vysokej kapacity nádoby s mimoriadne silným výkonom, ktorý zabezpečujú dve extrémne výkonné sacie turbíny s podtlakom 225 mBar. Vďaka kompaktnej výbave je deálny pre profesionálne tepovanie stredne veľkých a veľkých plôch kobercov a čalúnenia, rovnako ako aj pre autočistaci sektor. Inovatívny systém nalievania čiastiaceho roztoku ako aj vypúšťanie špinavej vody z neho robí neoceniteľného pomocníka. Je vyrobený z odolného polypropylénu, nádrž INOX, celý vyniká vynikajúcou mechanickou odolnosťou. 3 m extrakčná hadica hadica, hubica na podlahové čistenie v cene. Na dokúpenie nástavec na ručné tepovanie sedačiek a čalúnenia.

POZOR - tento tepovač je podstatne výkonnejšia varianta CEME !!!  Nakoľko väčšina predajcov predáva variantu ULKA, ktorá je podstatne slabšia parametrami čerpadla, dovoľujeme si na to upozorniť!

Najvýkonnejšia verzia G&W Power EXTRA 31 CEME je vybavená kompletným príslušenstvom pozostávajúcim z 3 m extrakčnej hadice a násadou na tepovanie kobercov. Na dokúpenie vo voliteľnom príslušenstve je hubice na čalúnenie. Priemyselné sacie motory s výkonom 2200 W s vynikajúcou odolnosťou, umožňujú priradiť extraktor k najlepším profesionálnym strojom. Vybavený je profesionálnym výkonným 60W čerpadlom s prietokom 4,5 l/min. a tlakom 6 barov. 

Stroj je vybavený profesionálnym ochranným systémom, vďaka čomu nedochádza ku presaniu a zatopeniu motora.

Disponuje s oddelenými nádobami na čistiaci roztok a na špinavú vodu. Nádoba na čistiaci roztok je vybavená mimoriadne efektívnym systémom dolievania, čo umožňuje napĺňať čistiaci roztok bez nutnosti demontáže nádob.

Extraktor je možné ľahko vyprázdniť za pomoci vstavanej vypúšťacej hadice. Výborná ovládateľnosť vďaka predným otočným kolieskam a pevným zadným kolesám veľkého priemeru.

Pôvodná cena: s DPH1503.6 € Cena: 875.00 €bez DPH Cena: 1050 €s DPH
Max. výkon 2650 W
Obsah nádoby na špinavú vodu 32 l
Obsah nádoby na vodu so saponátom 31 l
Podtlak 225 mbar
Výkon čerpadla 60 W
Prietok čerpadla 4,5 l/min
Tlak čerpadla 6 bar
Rozmery 960x630x550 mm
Hmotnosť 26,5 kg