Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Profesionálny tepovač G&W Power EXTRA 31 CEME

Najvyšší stroj profesionálnej rady extraktorov G&W Power EXTRA 31 CEME je kombináciou vysokej kapacity nádoby s mimoriadne silným výkonom, ktorý zabezpečujú dva extrémne výkonné sacie turbíny s výkonom 2650 W. Ideálny pre autočistaci sektor, ale vďaka kompaktnej výbave je vhodný aj na profesionálne tepovanie kobercov a čalúnenia. Je vyrobený z odolného polypropylénu, nádrž INOX, celý vyniká vynikajúcou mechanickou odolnosťou. 3 m extrakčná hadica hadica, hubica, nástavec na ručné ako aj podlahové čistenie v cene.

POZOR - tento tepovač je podstatne výkonnejšia varianta CEME !!!  Nakoľko väčšina predajcov predáva variantu ULKA, ktorá je podstatne slabšia parametrami čerpadla, dovoľujeme si na to upozorniť!

Najvýkonnejšia verzia G&W Power EXTRA 31 CEME je vybavená kompletným príslušenstvom pozostávajúcim z 3 m extrakčnej hadice, hubice na čalúnenie a násadou na tepovanie kobercov. Priemyselné sacie motory s výkonom 2650 W s vynikajúcou odolnosťou umožňujú priradiť extraktor k najlepším profesionálnym strojom. Vybavený je výkonným 60W čerpadlom s prietokom 4,5 l/min. a tlakom 6 barov. 

Stroj je vybavený profesionálnym ochranným systémom, vďaka čomu nedochádza ku presaniu a zatopeniu motora.

Disponuje s oddelenými nádobami na čistiaci roztok a na špinavú vodu. Nádoba na čistiaci roztok je vybavená mimoriadne efektívnym systémom dolievania, čo umožňuje napĺňať čistiaci roztok bez nutnosti demontáže nádob.

Extraktor je možné ľahko vyprázdniť za pomoci vstavanej vypúšťacej hadice. Výborná ovládateľnosť vďaka predným otočným kolieskam a pevným zadným kolesám veľkého priemeru.

Pokiaľ nájdete niekde nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať, cenu Vám upravíme!

Pôvodná cena: s DPH1260 € Cena: 860.00 €bez DPH Cena: 1032 €s DPH
Max. výkon 2650 W
Obsah nádoby na špinavú vodu 32 l
Obsah nádoby na vodu so saponátom 31 l
Podtlak 230 mbar
Výkon čerpadla 60 W
Prietok čerpadla 4,5 l/min
Tlak čerpadla 6 bar
Rozmery 960x630x550 mm
Hmotnosť 26,5 kg
Cena: bez DPH