Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

Wirbel Rapid 380 BC - kompletná výbava
Wirbel Rapid 380 BC - kompletná výbava

Kompaktný batériový podlahový umývací stroj s chodiacou obsluhou WIRBEL RAPID 38...

2520 €2158.8 €
NILFISK ATTIX 33-2L IC MOBILE s automatickým oklepom filtra InfiniClean
NILFISK ATTIX 33-2L IC MOBILE s automatickým oklepom filtra InfiniClean

ATTIX 33 ponúka pozoruhodnú úroveň produktivity vďaka systému automatického čis...

837.6 €704.4 €
Kontinuálny ohrev čistiaceho roztoku HT1800
Kontinuálny ohrev čistiaceho roztoku HT1800

Prietokový kontinuálny ohrievač je voliteľné príslušenstvo, ktoré umožňuje čiste...

768 €654 €
Kategórie/Vysávače/Priemyselné vysávače sucho-mokro použitie/Priemyselný vysávač Ghibli AS 59 PD SP - výborný na kvapaliny

Priemyselný vysávač Ghibli AS 59 PD SP - výborný na kvapaliny

Predaj tohto produktu bol ukončený.

Profesionálny priemyselný vysávač nemeckej výroby mokro-sucho Ghibli AS 59 PD SP na podvozku je určený na účinné vysávanie prachu ako aj veľkých nečistôt  a tekutín (tzn. neagresívnych, nehorľavých vodných roztokov, znečistenej vody). Vysoký výkon, robustná konštrukcia a jednoduchá obsluha v spojení s bohatým príslušenstvom umožňuje rýchle a dôkladné vysávanie a upratanie. Perfektné riešenie pre upratovacie, stavebné firmy, expedičné sklady, dielne, a pod. Ľahko vysáva stredne veľké, ako aj veľké znečistenia, bez problémov si poradí s vysávaním materiálov ako hrubší stavebný odpad, kovové špony a triesky, piliny a pod. Vďaka dvom výkonným kvalitným motorom s celkovým výkonom 2 kW je vhodný aj na vysávanie veľkých plôch a nečistôt. 

Zberná časť vysávača s objemom nádrže 90 litrov je vyrobená z odolného plastu. Verzia „ShockProof“ (SP) je ešte odolnejšia vďaka inovatívnej nádobe z plastu odolného voči nárazom. Nádoba priemyselného vysávača Ghibli AS 59 PD SP je osadená na veľmi stabilnom a ľahko ovládateľnom podvozku so štyrmi kolieskami, čo výrazne uľahčuje jeho manipuláciu.

Kvalitné motory chráni filter s vysokou hustotou, ktorý neumožňuje preniknúť znečisteniu a spôsobiť ich poruchu. Ako doplnkové príslušenstvo je možné dokúpiť Nylon filter, ktorý slúži ako ochrana štandardného filtra. V prípade potreby sú k dispozícii ak skladané filtre a HEPA. Ako posledný stupeň filtrácie, je možné dovybaviť vysávač aj textilným sáčkom, (ktorý je nutný pri vysávaní jemného prachu).

Vysávač Ghibli AS 59 PD SP je vybavený výpustnou hadicou na ľahké a jednoduché vypúšťanie vody pri vysávaní na mokro. Vyznačuje sa veľmi moderným vzhľadom a vysokoprofesionálnym prevedením. Prevádzka bez filtračných sáčkov. Pevná plastová nádoba je odolná voči mechanickému poškodeniu. PPL nádoba je odolná voči chemikáliam.

Štandardné príslušenstvo pr. 38 mm:
hadica s koncovkami 2,5m
sacie "S" potrubie
podlahová hubica na prach
podlahová hubica na vodu
štrbinová hubica
okrúhla kefa

Doplnková výbava:
Nylon filter
Textilný sáčok - pri vysávaní jemného prachu
Microfilter na sucho
Microfilter HEPA

Vyrobca: G&W
Napájanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Max. výkon: 2300 W
Obsah nádoby: 90 l
Podtlak: 190 mbar
Prietok vzduchu: 100 l/s
Prívodný el. kábel: 10 m
Rozmery: 620x480x930 mm
Hmotnosť: 23 kg
Cena: bez DPH