Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Podlahový umývací stroj Werder Rx 501 BT s pohonom kolies

Podlahový čistiaci stroj s vlastným pohonom kolies Werder Rx 501 BT je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú stroj s nízkymi nákladmi na údržbu a vysokou produktivitu.

Werder Rx 501 BT ponúka skvelú pracovnú autonómiu až na 4 hodiny, ktorú garantuje Eco Mode zariadenie, ktoré aktivuje pracovné podmienky tak, aby optimalizovali spotrebu energie, vody a čistiaceho prostriedku, čo zaisťuje nízke náklady na použitie.

V cene stroj + kefa + 2 x 12V GEL bezúdržbové batérie, vstavaný nabíjač, sacia lišta, stroj plne vybavený na používanie.

Nízka hladina hluku umožňuje pracovať aj počas otváracích hodín vo vysoko frekventovaných prostrediach, ako sú supermarkety a obchody, alebo citlivých prostrediach, ako sú nemocnice, opatrovateľské domy a školy, bez toho aby ste rušili ľudí okolo seba.

Rám je vyrobený z hliníka, riadne ošetrený proti korózii a je úplne chránený telom stroja.

Werder Rx 501 BT je vybavený veľkou rukoväťou, ktorá mu dáva ergonómiou a manévrovateľnosť a zaisťuje maximálnu bezpečnosť pri práci.

Na želanie môže byť Werder Rx 501 BT dodaný so vstavaným nabíjačom a ochrannou gumou.

Užívateľsky nenáročný
Werder Rx 501 BT je veľmi jednoduchý použitie. Prístrojový panel s jednoduchým a základným dizajnom, je vybavený viditeľnými ovládacími tlačidlami, komfortnými na aktivovanie a praktickým displejom, ktorý umožňuje kedykoľvek skontrolovať úroveň nabitia batérie, prietok vody, počet odpracovaných hodín a automaticky informovať o prípadných anomáliách.

Každý detail bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytol maximálny šikovnosť a ergonómiu, ako páka stieracej lišty alebo systém napúšťania vody.

Šetrný k životnému prostrediu
Eco Mode zariadenie zabezpečuje pracovné nastavenie, ktoré ešte viac znižuje hlučnosť a ktoré optimalizuje prítok vody, čistiaci prostriedok a spotrebu energie, aby sa zabránilo plytvaniu a zvýšila sa produktivita a autonómia.
Nízka hladina hluku umožňuje pracovať v citlivých alebo vysoko frekventovaných prostrediach aj pri denných zmenách, aby sa ušetrili peniaze za nočné zmeny.

Vyrobca: WERDER
Pôvodná cena: s DPH4560 € Cena: 2890.00 €bez DPH Cena: 3468 €s DPH
Napájanie: 24 V
Plošný výkon: 2000 m²/hod
Kefa disková: 1 ks
Šírka záberu: 510 mm
Šírka sania: 680 mm
Prítlak kefy: 23 kg
Nádrž na čistú vodu: 40 l
Nádrž na špinavú vodu: 40 l
Hmotnosť: 130 kg vrátane batérií
Rozmery: 118 x 51 x 103 cm
Cena: bez DPH