Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Ghibli M 7 P

Denné                   1 deň    2-6 dní     7-14 dní     DEPOZIT požičovné               20 €       15 €           13 €            250 € Všetky ceny požičovného sú uvedené v EUR bez DPH. V prípade vrátenia zapožičaného stroja znečisteného, bude zo zaplatenej zálohy strhnutá čiastka 30,- EUR Extraktor Ghibli M 7 P je výkonný a všestranný kompaktný stroj, ideálny na čistenie kobercov a čalúnenia v byte, aute, či v kancelárii. Je vyrobený z odolného polypropylénu, nádrž plast/INOX, celý vyniká vyn...
Cena: 20 €bez DPH / deň Cena: 24 €s DPH / deň

Denné                   1 deň    2-6 dní     7-14 dní     DEPOZIT

požičovné               20 €       15 €           13 €            250 €

Všetky ceny požičovného sú uvedené v EUR bez DPH. V prípade vrátenia zapožičaného stroja znečisteného, bude zo zaplatenej zálohy strhnutá čiastka 30,- EUR

Extraktor Ghibli M 7 P je výkonný a všestranný kompaktný stroj, ideálny na čistenie kobercov a čalúnenia v byte, aute, či v kancelárii. Je vyrobený z odolného polypropylénu, nádrž plast/INOX, celý vyniká vynikajúcou mechanickou odolnosťou. Všetko príslušenstvo v cene. Hadica, hubica, nástavec na ručné ako aj podlahové čistenie.

Použitie nového systému odhlučnenia umožňuje tichú prevádzku. Priemyselný sací motor s výkonom 1300 W s vynikajúcou odolnosťou umožňuje priradiť extraktor k najlepším profesionálnym strojom. Vybavený je výkonným 28W čerpadlom s prietokom 0,95 l/min. a tlakom 4 barov.

Jeho kompaktné rozmery, vysoký sací výkon a celkové vysokoprofesionálne prevedenie ho predurčujú na jednoduchú manipuláciu aj do menej prístupných priestorov, ako sú byty, kancelárie a pod., čo je oproti objemnej konkurencii nezanedbateľná výhoda. Výborná ovládateľnosť vďaka predným otočným kolieskam a pevným zadným kolesám veľkého priemeru.

Máte záujem o prenájom?