Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

FAT MATIC 10 L - na mastné nečistoty aj na šmuhy od kolies vozíkov

Vysoko účinný čistiaci prostriedok. Radikálny čistiaci prípravok na odstraňovanie oleja a tukov. Vysoko účinný aj na všetky druhy tukov a mastnoty. Vhodný do servisov, strojného priemyslu a predovšetkým do potravinárstva. Určený pre použitie najmä v potravinárskom priemysle (mäsiarstva, mliekárne, veľkokuchyne, jedálne a pod.), strojárenskom a automobilovom priemysle a i. Perfektne odstraňuje šmuhy od kolies vysokozdvižných vozíkov a pod.

Je vhodný na všetky umývateľné podlahy, stroje, nástroje a povrchy (vetracie šachty a pod.). Chémia je vhodné pre použitie do umývacích automatov aj pre ručné umývanie. FAT MATIC je vhodný pre vodeodolné tvrdé podlahy ako napr. Betón, keramické dlaždice, prírodný aj umelý kameň, PVC, obkladačky, sanitárna keramika, chróm a chrómovanou oceľ, apod.
 
Pomocou stroja alebo mopu aplikujte čistiaci roztok. Na veľmi znečistených plochách nechajte najprv roztok chvíľu pôsobiť a až po chvíli podlahu vydrhnite a roztok odsajte.
 
Riedenie:
silne znečistené plochy: 100 ml - 500 ml na 10 litrov (1 - 5% roztok). Pri veľmi zašpinených podláh nechajte roztok chvíľu pôsobiť.

Vyrobca: Lakma
Cena: 26.00 €bez DPH Cena: 31.2 €s DPH
Cena: bez DPH